pokercasinosports
pokercasinosports

Marienlyst - VSK Aarhus FC-logoMarienlyst - VSK Aarhus FC

I morgen
Kampresultat
MarienlystUafgjortVSK Aarhus FC
Går videre til den næste runde
  • Marienlyst
  • VSK Aarhus FC
Over/under mål
OverUnder
Over/under 1.5 mål
Over/under 2.5 mål
Over/under 3.5 mål
Over/under 4.5 mål
Over/under 5.5 mål
Korrekt score
MarienlystUafgjortVSK Aarhus FC
Spil på begge hold scorer
JaNej
Begge hold scorer
MarienlystUafgjortVSK Aarhus FC
OverUnder
Over/under 0.5 mål i 1. halvleg
Over/under 1.5 mål i 1. halvleg
Over/under 2.5 mål i 1. halvleg
Over/under 3.5 mål i 1. halvleg
  • Marienlyst og uafgjort
  • VSK Aarhus FC og uafgjort
  • Marienlyst og VSK Aarhus FC
MarienlystHandicap – uafgjortVSK Aarhus FC
  • Marienlyst / Marienlyst
  • Marienlyst / Uafgjort
  • Marienlyst / VSK Aarhus FC
  • Uafgjort / Marienlyst
  • Uafgjort / Uafgjort
  • Uafgjort / VSK Aarhus FC
  • VSK Aarhus FC / Marienlyst
  • VSK Aarhus FC / Uafgjort
  • VSK Aarhus FC / VSK Aarhus FC
MarienlystVSK Aarhus FCIngen mål
MarienlystUafgjortVSK Aarhus FC
  • Et af holdene i forlænget spilletid
  • Et af holdene i straffesparkskonkurrence
  • Marienlyst i forlænget spilletid
  • VSK Aarhus FC i forlænget spilletid
  • Marienlyst i straffesparkskonkurrence
  • VSK Aarhus FC i straffesparkskonkurrence

Kupon

Din kupon er tom