pokercasinosports
pokercasinosports

Dibba Al Fujairah - Al-Ittifaq Maqaba

I morgen
Kampresultat
Dibba Al FujairahUafgjortAl-Ittifaq Maqaba
Går videre til den næste runde
  • Dibba Al Fujairah
  • Al-Ittifaq Maqaba
Over/under mål
OverUnder
Over/under 1.5 mål
Over/under 2.5 mål
Over/under 3.5 mål
Over/under 4.5 mål
Over/under 5.5 mål
Korrekt score
Dibba Al FujairahUafgjortAl-Ittifaq Maqaba
Spil på begge hold scorer
JaNej
Begge hold scorer
Dibba Al FujairahUafgjortAl-Ittifaq Maqaba
OverUnder
Over/under 0.5 mål i 1. halvleg
Over/under 1.5 mål i 1. halvleg
Over/under 2.5 mål i 1. halvleg
Over/under 3.5 mål i 1. halvleg
  • Dibba Al Fujairah og uafgjort
  • Al-Ittifaq Maqaba og uafgjort
  • Dibba Al Fujairah og Al-Ittifaq Maqaba
Dibba Al FujairahHandicap – uafgjortAl-Ittifaq Maqaba
  • Dibba Al Fuja/Dibba Al Fuja
  • Dibba Al Fujairah / Uafgjort
  • Dibba Al Fujairah / Al-Ittifaq Maqaba
  • Uafgjort / Dibba Al Fujairah
  • Uafgjort / Uafgjort
  • Uafgjort / Al-Ittifaq Maqaba
  • Al-Ittifaq Maqaba / Dibba Al Fujairah
  • Al-Ittifaq Maqaba / Uafgjort
  • Al-Ittifaq Maqaba / Al-Ittifaq Maqaba
Dibba Al FujairahAl-Ittifaq MaqabaIngen mål
Dibba Al FujairahUafgjortAl-Ittifaq Maqaba

Kupon

Din kupon er tom