pokercasinosports
pokercasinosports

Excelsior '31 - AFC '34-logoExcelsior '31 - AFC '34

I dag
Kampodds
Excelsior '31UafgjortAFC '34
Går videre til den næste runde
  • Excelsior '31
  • AFC '34
Over/under mål
OverUnder
Over/under 1.5 mål
Over/under 2.5 mål
Over/under 3.5 mål
Over/under 4.5 mål
Korrekt score
Excelsior '31UafgjortAFC '34
Spil på begge hold scorer
JaNej
Begge hold scorer
Begge hold scorer og ingen uafgjort
Begge hold scorer 2 eller flere mål
Begge hold scorer i 1. halvleg
Excelsior '31UafgjortAFC '34
OverUnder
0.5 mål i 1. halvleg
1.5 mål i 1. halvleg
2.5 mål i 1. halvleg
Over/under 3.5 mål i 1. halvleg
  • Excelsior '31 og uafgjort
  • AFC '34 og uafgjort
  • Excelsior '31 og AFC '34
Excelsior '31Handicap – uafgjortAFC '34
Excelsior '31Handicap – uafgjortAFC '34
  • Excelsior '31/Excelsior '31
  • Excelsior '31 / Uafgjort
  • Excelsior '31/AFC '34
  • Uafgjort / Excelsior '31
  • Uafgjort / Uafgjort
  • Uafgjort / AFC '34
  • AFC '34/Excelsior '31
  • AFC '34 / Uafgjort
  • AFC '34/AFC '34
  • Excelsior '31
  • AFC '34
Excelsior '31AFC '34Ingen mål
Excelsior '31UafgjortAFC '34
  • Et af holdene i forlænget spilletid
  • Et af holdene i straffesparkskonkurrence
  • Excelsior '31 i forlænget spilletid
  • AFC '34 i forlænget spilletid
  • Excelsior '31 i straffesparkskonkurrence
  • AFC '34 i straffesparkskonkurrence
Excelsior '31AFC '34
  • Ja

Kupon

Din kupon er tom