pokercasinosports
pokercasinosports

Sønderjyske - AC Horsens-logoSønderjyske - AC Horsens

Kampresultat
SønderjyskEUafgjortAC Horsens
Over/under mål
OverUnder
Over/under 0.5 mål
Over/under 1.5 mål
Over/under 2.5 mål
Over/under 3.5 mål
Korrekt score
SønderjyskEUafgjortAC Horsens
Spil på begge hold scorer
JaNej
Begge hold scorer
Begge hold scorer og ingen uafgjort
Begge hold scorer 2 eller flere mål
Begge hold scorer i 1. halvleg
1. halvleg - Resultat
SønderjyskEUafgjortAC Horsens
OverUnder
Over/under 0.5 mål i 1. halvleg
Over/under 1.5 mål i 1. halvleg
Over/under 2.5 mål i 1. halvleg
  • SønderjyskE og uafgjort
  • AC Horsens og uafgjort
  • SønderjyskE og AC Horsens
SønderjyskEHandicap – uafgjortAC Horsens
SønderjyskEHandicap – uafgjortAC Horsens
  • SønderjyskE / SønderjyskE
  • SønderjyskE / Uafgjort
  • SønderjyskE / AC Horsens
  • Uafgjort / SønderjyskE
  • Uafgjort / Uafgjort
  • Uafgjort / AC Horsens
  • AC Horsens / SønderjyskE
  • AC Horsens / Uafgjort
  • AC Horsens / AC Horsens
  • SønderjyskE
  • AC Horsens
SønderjyskEAC HorsensIngen mål
SønderjyskEUafgjortAC Horsens
SønderjyskEAC Horsens
  • Ja

Kupon

Din kupon er tom